MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270) - Brzdové obložení od 6/1997 do 3/2003, 4266 ccm, 205 kW, 279 hp, M 113.940, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Délka [mm] | 194 mm |
| Šířka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,802 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s Kolbenclipem |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 20 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15,3 mm |
| Šířka [mm] | 61,7 mm |
| Výška [mm] | 69,8 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,74 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdové zařízení | jen ve spojení s ocelovými brzdovými kotouči |
| Brzdové zařízení | není pro Carbon-keramické brzdové kotouče |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Provedení pro zemi | USA |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Výška 1 [mm] | 63,6 mm |
| Výška 2 [mm] | 69,6 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | ATE |
| Šířka 1 [mm] | 156,4 mm |
| Šířka 2 [mm] | 155,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 93 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nápravová sada |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 15,7 mm |
| Zkušební značka | ECE R90 |
| Výška [mm] | 69,5 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | ATE |
| Šířka 1 [mm] | 61,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 20 mm |
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 194 mm |
| Výška [mm] | 73 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Délka [mm] | 155,1 mm |
| Délka [mm] | 156,4 mm |
| Šířka [mm] | 63,6 mm |
| Šířka [mm] | 69,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,710 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Doplňující výrobek/info 2 | s Kolbenclipem |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 19,2 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Délka [mm] | 61,6 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,840 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 15,4 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | A 962232 / X 027614 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20,5 mm |
| Šířka [mm] | 194,3 mm |
| Výška [mm] | 73,5 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 962232 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| Hmotnost [kg] | 3,06 kg |
| Výška 1 [mm] | 73,8 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | ATE |
| Šířka 1 [mm] | 194 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 74 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Počet ukazatelů opotřebení [na nápravu] | 2 na nápravu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Délka [mm] | 62 mm |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,840 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 15 mm |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Provedení pro zemi | USA |
| Tloušťka/síla [mm] | 20,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Výška 1 [mm] | 63,7 mm |
| Výška 2 [mm] | 69,3 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdový systém | Teves |
| Šířka 1 [mm] | 156,5 mm |
| Šířka 2 [mm] | 155,3 mm |
| WVA číslo | 21670 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8DZ 355 201-211 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 90 mm |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Množství | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 16 mm |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 73,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,61 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Brzdový systém | TEVES |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krycího plechu |
| WVA číslo | 21153 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 15,5 mm |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 62 mm |
| Výška [mm] | 69,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Brzdový systém | TEVES |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krycím plechem |
| WVA číslo | 21305 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 20,3 mm |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 156 mm |
| Výška [mm] | 63,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,992 kg |
| Výška 2 [mm] | 69,4 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Brzdový systém | TEVES |
| Šířka 2 [mm] | 157 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krycím plechem |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 20,3 mm |
| WVA číslo | 21670 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 17,5 mm |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 100 mm |
| Výška [mm] | 73,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,612 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Brzdový systém | TEVES |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| WVA číslo | 21153 |
Dostupnost