FORD FIESTA Schránky/šikmá záď (JV_) TD 1.8 - Brzdové obložení/ čelist od 3/2000 do 8/2003, 1753 ccm, 55 kW, 75 hp, RTN, RTP, RTQ, Schránky/šikmá záď
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | Lockheed System |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | Lockheed System |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Zkušební značka | E1-90R 01195/138 |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Materiál | hliník |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
|---|---|
| Průměr v mm | 203 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr pístu [mm] | 17,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | Lockheed System |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Seřízení | s automatickým nastavením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr pístu [mm] | 19,05 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,55 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Brzdový systém | Lockheed |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15939 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,640 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s válcem kolových brzd |
| Průměr pístu [mm] | 19,1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,365 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01701/059 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,191 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Brzdový systém | Lockheed |
Dostupnost