CADILLAC FLEETWOOD limuzína 4.9 - Brzdové obložení/ čelist od 10/1990 do 9/1993, 4893 ccm, 149 kW, 203 hp, L26(299CUV8), limuzína
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1992 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 225 mm |
Dostupnost