MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Brzdové obložení/ čelist od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Průměr v mm | 270 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-011043/210 |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 03.0137-9291.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| zohlednit rozměry | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,25 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Průměr v mm | 270 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Strakar |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,67 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | L200 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,12 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Průměr v mm | 270 mm |
| Šířka [mm] | 53,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2000 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,014 kg |
| Vnější průměr [mm] | 269 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,580 kg |
| Vnější průměr [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | E1 90R-011043/228 |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,64 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Není určeno pro terénní provedení | Evropa |
| Šířka [mm] | 52 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 4,5 mm |
| Šířka [mm] | 50 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 254 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 270 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost