LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4 - Brzdové obložení/ čelist od 9/1986 do 7/1990, 2494 ccm, 63 kW, 86 hp, 19 J, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 280 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,034 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Girling |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 279 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 254 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | 90 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 38,5 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | 110 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 279,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,42 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 279 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 254 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Zkušební značka | Not necessary |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 279,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 279,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 279,4 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Brzdový systém | Lockheed |
Dostupnost
| Typ vozidla | 90 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 38,5 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | 110 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 279,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 57 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 279 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 279 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 254 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 280 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 280 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 279,4 mm |
| Šířka [mm] | 57 mm |
Dostupnost