BMW 3 Kabriolet (E46) M3 - Brzdový kotouč od 3/2001 do 8/2006, 3246 ccm, 252 kW, 343 hp, S54 B32 (326S4), Kabriolet
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 61,8 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 74,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | olejováno |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 61,8 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 74,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | nátěr |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | USA |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,69 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 10/5 |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | V20-80103 |
Dostupnost
| Provedení pro zemi | USA |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,583 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 10/5 |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | V20-80102 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 61,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | 17235 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 61,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 8 kg |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | 17234 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,32 kg |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| párová čísla výrobku | 17237 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| Výška [mm] | 52,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,84 kg |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | nátěr |
| průměr náboje [mm] | 164 mm |
| párová čísla výrobku | 17479 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34212282303 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,39 kg |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 19-4648 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | se štěrbinami / děrováno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | lakováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 19-4648SPORT |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 19-4647 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| typ brzdového kotouče | dvoudílný brzdový kotouč |
| typ brzdového kotouče | se štěrbinami / děrováno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | lakováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| párová čísla výrobku | 19-4647SPORT |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | USA |
| Výška [mm] | 61,1 mm |
| typ brzdového kotouče | vnější větrání |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 75 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Provedení pro zemi | USA |
| Výška [mm] | 61,1 mm |
| typ brzdového kotouče | se štěrbinami / děrováno |
| typ brzdového kotouče | vnější větrání |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 75 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 120 mm |
| povrch | lakováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 73 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 6/5 |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 10/5 |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 53 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 10/5 |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 79 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 61 mm |
| typ brzdového kotouče | vnější větrání |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 7/5 |
| Vnější průměr [mm] | 328 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 52,5 mm |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Vnější průměr [mm] | 325 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 78 mm |
| Množství | 1 |
| povrch | nátěr |
Dostupnost