CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkoprostorová limuzína (MF_, GJK 1.6 HDI 90 (MF9HX) - Brzdový kotouč od 7/2005 do 5/2008, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, 9HX (DV6ATED4), velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Výška [mm] | 35,3 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 71 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Výška [mm] | 35,3 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 71 mm |
| povrch | nátěr |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| povrch | nátěr |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,95 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,65 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 71 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| pro organizační číslo do | 10983 |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 28 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,64 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 34,3 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,5 kg |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 13,7 kg |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| počet děr | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 27,1 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| počet děr | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Zkušební značka | ECE R90 |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Zkušební značka | ECE R90 |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 71,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 131-07-508 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,28 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 71,1 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez integrovaného ložiska kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 10,6 kg |
| typ brzdového kotouče | děrováno / vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | přední osa |
| Tloušťka/síla [mm] | 34,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 6,95 kg |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | nátěr |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ESP |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66,02 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ESP |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Výška [mm] | 34,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 283 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 27,2 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Vnější průměr [mm] | 266 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 66 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 35 mm |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 247 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 71,1 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13 mm |
Dostupnost