ZASTAVA 10 1.2 60 - Brzdový kotouč od 10/2005, 1242 ccm, 44 kW, 60 hp, 188 A4.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| počet děr | 2 |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Zkušební značka | R90 Homologated |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| verze | JC |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Zkušební značka | R90 homologated |
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Průměr díry [mm] | 59 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | olejováno |
| Jednotka množství | Sada |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,60 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| povrch | nátěr |
| Jednotka množství | kus |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Výška [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/06 |
| vnitřní průměr [mm] | 123 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | nátěr |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
| povrch | lakováno |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 4/6 |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 137,8 mm |
| Průměr upevňovacího bodu [mm] | 13,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | lakováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| typ brzdového kotouče | se štěrbinami / děrováno |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 59 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 98 mm |
| povrch | lakováno |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška [mm] | 40 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 11 mm |
| Vnější průměr [mm] | 240 mm |
| Počet děr | 4 |
| Utahovací moment [Nm] | 98 Nm |
Dostupnost