AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Brzdový buben od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 50.215 mm |
| Hmotnost [kg] | 8,68 kg |
| Rozvor kol [mm] | 45,2 mm |
| Průměr díry [mm] | 45,161 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 230 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 291 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 90 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 52 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 52 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 51,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 264 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 52 mm |
| Počet děr | 4 |
| celková výška [mm] | 80,5 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 200 mm |
Dostupnost