PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 - Brzdový buben od 10/1985 do 7/1989, 1905 ccm, 75 kW, 102 hp, D2B (XU9S), Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 53,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 79,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | Bendix |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 74 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 211,9 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44,6 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81,6 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost