PEUGEOT 206 Šikmá zadní část (2A/C) 1.4 CNG - Brzdový buben od 5/2006 do 9/2007, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3A), Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-02D0955/0094 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 244,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 42,0 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 71,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108,0 mm |
| Průměr uložení [mm] | 52,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-02D0955/0094 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 244,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 42,0 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 71,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108,0 mm |
| Průměr uložení [mm] | 52,0 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 6,56 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 52 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Omezení výrobce | BENDIX-BOSCH |
| Hmotnost [kg] | 5,51 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 52 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr náboje kola 2 [mm] | 56 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Hmotnost [kg] | 6,74 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 52 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr náboje kola 2 [mm] | 49 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 203 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Rozměr závitu 1 | M12x1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr čepu nápravy [mm] | 25 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr čepu nápravy [mm] | 25 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-02D0955/0093 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212,0 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46,0 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,0 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108,0 mm |
| Průměr uložení [mm] | 52,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180,0 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Zkušební značka | E1 90R-02D0955/0093 |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212,0 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46,0 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,0 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108,0 mm |
| Průměr uložení [mm] | 52,3 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180,0 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 52,0 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | TU3AF<0135CW> |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 71,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 6,5 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 6,8 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 47 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 72 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 52 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ABS senzorem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
| Průměr čepu nápravy [mm] | 25 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr čepu nápravy [mm] | 25 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 6,85 kg |
| Průměr díry [mm] | 51,884 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 203 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 247 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 71 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 46 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 51,9 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 108 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 12 mm |
Dostupnost