MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Brzdový buben od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 254 mm |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr | 6 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ vozidla | Strakar |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Počet děr ráfku kola | 6 -díra |
| Hmotnost [kg] | 7,45 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 94 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 6 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Tloušťka/síla [mm] | 83 mm |
| Šířka [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 7,25 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 254 mm |
| Vnější průměr [mm] | 303 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 94 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 140 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 06/08 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 57 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr | 6 |
| Centrovací průměr [mm] | 93,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 06/08 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 256 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr | 6 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 7,2 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 06/08 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez náboje kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubů vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr | 6 |
| Centrovací průměr [mm] | 93,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 76 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 94 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Průměr bubnu [mm] | 254 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Průměr bubnu [mm] | 270 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 78 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 94 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 76 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 93,8 mm |
| Počet děr | 6 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 62 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| Počet děr | 6 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 83,3 mm |
| Průměr díry [mm] | 12,5 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 254 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 303 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 58 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 6/6 |
| Centrovací průměr [mm] | 93,5 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 254 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 140 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 56,5 mm |
| počet děr | 6 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 93,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 56,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 83 mm |
| počet děr | 6 |
| Centrovací průměr [mm] | 93,5 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 93,3 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 68 mm |
| Počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Průměr bubnu [mm] | 270 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 288 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 73 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 94 mm |
| Počet děr | 6 |
| Centrovací průměr [mm] | 108 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 139,7 mm |
| Rozměr závitu 2 | M8 |
Dostupnost