SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD (GC8) - Brzdový buben od 12/1996 do 12/2000, 1994 ccm, 155 kW, 211 hp, EJ20G, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 269,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63,5 mm |
| počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,08 kg |
| Průměr díry [mm] | 58 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 228,6 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 64 mm |
| Počet děr | 5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 269,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63,5 mm |
| počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 44 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63 mm |
| Počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 58 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 110 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| Počet děr ráfku kola | 5 -díra |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 277,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 62,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 90 mm |
| Šířka třecích ploch [mm] | 47 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228,5 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 270 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Počet děr | 5 |
| celková výška [mm] | 63 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 269,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63,5 mm |
| počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 58 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 269,5 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 43 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 63,5 mm |
| počet děr | 5 |
| Centrovací průměr [mm] | 55 mm |
| povrch | lakováno |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 228 mm |
| Průměr otvoru náboje [mm] | 58 mm |
Dostupnost