TOYOTA PASEO Kabriolet (_L5_) 1.5 (EL54_, EL54C) - Brzdový buben od 10/1996 do 1/1998, 1497 ccm, 66 kW, 90 hp, 5E-FE, Kabriolet
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,3 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 93,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 49 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,3 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| průměr náboje kola [mm] | 39,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 48.911 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,22 kg |
| Rozvor kol [mm] | 39,8 mm |
| Průměr díry [mm] | 39,801 mm |
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 94 mm |
| Počet děr | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ABS senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ložiskem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,3 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podpěrným čepem |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 180 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr | 4 |
| Centrovací průměr [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Výška [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr vrtání náboje 1 [mm] | 39,8 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet děr ráfku kola | 4 -díra |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podpěrným čepem |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,3 kg |
| Vnější průměr brzdového bubnu [mm] | 207 mm |
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 35 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 81 mm |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 04/04 |
| Centrovací průměr [mm] | 39,8 mm |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 100 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez ložiska (kola) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s nábojem kola |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby vozidlového kola |
| Číslo technické informace | 61178 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Průměr díry pro šroub kola [mm] | 13,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Výška brzdového bubnu vnitřní [mm] | 34,5 mm |
| Výška brzdového bubnu celková [mm] | 80,5 mm |
| Počet děr | 4 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost