IVECO DAILY VI valník/podvozek 35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 - Parkovací brzda od 4/2016, 2998 ccm, 132 kW, 179 hp, F1CFL4117, F1CFL411W, F1CGL411B, valník/podvozek
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Emisní norma | Euro 6 |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500054631 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 172,6 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | BRE |
| splňuje ECE-normu | E1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 500054631 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 172,6 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | BRE |
| splňuje ECE-normu | E1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 42535858 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | BRE |
| splňuje ECE-normu | E1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost