MERCEDES-BENZ 124 limuzína (W124) 200 E - Parkovací brzda od 11/1992 do 5/1993, 1997 ccm, 77 kW, 105 hp, M 102.922, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Brzdový systém | TRW |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 19 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Vnější průměr [mm] | 164 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/BOSCH/ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 19 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H8075 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Číslo technické informace | X0157 |
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,89 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 19 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 97043800 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr bubnu [mm] | 164 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/BOSCH/ATE |
Dostupnost