TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0 (VCV10_, VCV10R) - Parkovací brzda od 6/1991 do 8/1996, 2959 ccm, 138 kW, 188 hp, 3VZ-FE, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 105-0810 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Omezení výrobce | NBK |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Průměr bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 40,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 40,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | NBK |
Dostupnost