Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | BREMBO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 183 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 183 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 39 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 174 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 186 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost