Všechny vozy - Parkovací brzda
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 174 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 188 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 209 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 209 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost