Všechny vozy - Parkovací brzda
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
| Šířka [mm] | 56 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| Zkušební značka | E9 90R-02A0825/5001 |
|---|---|
| Výška 1 [mm] | 66,2 mm |
| Výška 2 [mm] | 66,2 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | není určeno pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Brzdový systém | Brembo |
| Šířka 1 [mm] | 55,8 mm |
| Šířka 2 [mm] | 55,8 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez krycího plechu |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 10,2 mm |
| Tloušťka/síla 2 [mm] | 10,2 mm |
| WVA číslo | 22064 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 177 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 186 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Brzdový systém | AP |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 34 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 198 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost