Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Vnější průměr [mm] | 164 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,00 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,01 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Brzdové obložení | s obložením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,450 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 10 |
| typ ovládání | ovládání tlačítkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kontrolním světlem |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Délka [mm] | 55,7 mm |
| Šířka [mm] | 53,4 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,255 kg |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 9 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
| Vnější průměr [mm] | 178 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,63 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,620 kg |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,91 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,198 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 2,6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,558 kg |
| Vnější průměr [mm] | 207 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 2,4 mm |
Dostupnost