Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,378 kg |
| Vnější průměr [mm] | 205 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,032 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34 41 6 761 292 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,00 kg |
| Vnější průměr [mm] | 185 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34 41 6 761 290 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,99 kg |
| Vnější průměr [mm] | 178 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 420 59 20 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,088 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 420 59 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,49 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 420 58 20 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 420 58 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 183 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,040 kg |
| Vnější průměr [mm] | 183 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,40 kg |
| Vnější průměr [mm] | 185 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| Vnější průměr [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,82 kg |
| Vnější průměr [mm] | 164 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,70 kg |
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3 mm |
Dostupnost