Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,900 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,07 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,996 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,97 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| pro OE číslo | 221 420 05 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,31 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,20 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,04 kg |
| Vnější průměr [mm] | 178 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,77 kg |
| Vnější průměr [mm] | 203 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,7 mm |
Dostupnost
| Délka [mm] | 185 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Takt motoru [mm] | 46 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 140 N |
| průměr víka [mm] | 15 mm |
| Průměr pístnice [mm] | 6 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| Vnější průměr [mm] | 186 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
| Vnější průměr [mm] | 186 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5,5 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 005 420 36 20 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Průměr v mm | 180 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost