Všechny vozy - Parkovací brzda
| Průměr bubnu [mm] | 180,0 mm |
|---|---|
| Seřízení | s automatickým nastavením |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 186 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 185 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 185 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 178 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pružiny |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 002 420 58 20 S1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost