Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/011 |
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/023 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/024 |
| Průměr v mm | 210 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/016 |
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/001 |
| Průměr v mm | 185 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9-90R-01714/010 |
| Průměr v mm | 185 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R 01712/035 |
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R 01712/036 |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R 01712/037 |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R 01712/039 |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 21,5 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Brzdový systém | Hand Brake |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Zkušební značka | not mandatory |
| Délka [mm] | 55,7 mm |
| Výška [mm] | 53,4 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | není určeno pro uzavírací výstražný ukazatel |
Dostupnost
| Omezení výrobce | CITROEN |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
| Zkušební značka | not mandatory |
| Délka [mm] | 37 mm |
| Výška [mm] | 41 mm |
| uzavírací výstražný kontakt | není určeno pro uzavírací výstražný ukazatel |
Dostupnost