Všechny vozy - Parkovací brzda
| Omezení výrobce | AP LOCKHEED |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/5535 |
| Šířka [mm] | 70 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/3930 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 37 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4726 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4626 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SFK108 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4731 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4755 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4730 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4636 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4667 |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SFK374 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4727 |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/5366 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4987 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/4631 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SFK108 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/5032 |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Zkušební značka | E9 90R-02A1301/5673 |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 197 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | SFK374 |
Dostupnost