Všechny vozy - Parkovací brzda
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANDO |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANDO |
|---|---|
| Průměr v mm | 222 mm |
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Průměr v mm | 210 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
|---|
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
|---|
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Barva | černá |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| typ ovládání | ovládání tlačítkem |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
Dostupnost