Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 12 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 148321 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Množství | 12 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Množství | 10 |
Dostupnost
| Počet zubů | 6 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Třmen kotoučové brzdy-ID | JBC0329, JBC0330 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0 998 281B |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Třmen kotoučové brzdy-ID | JBC0339, JBC0340 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4F0998281A |
|---|---|
| Počet zubů | 12 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Třmen kotoučové brzdy-ID | JBC0339, JBC0340 |
Dostupnost
| Počet zubů | 12 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Třmen kotoučové brzdy-ID | JBC0325, JBC0326 |
| Vřeteno-průměr [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 186 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost