Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 22 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pákou |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 43053S9AE50 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 198 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost