Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 58305-2WA00 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 58305-2PA10 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Počet zubů | 6 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
Dostupnost
| Počet zubů | 12 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,52 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
|---|---|
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 9193 |
| Brzdový systém | MANDO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 40886 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 9145 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 40807 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 195 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 9367 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | APL |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 8786 |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 8910 |
| Brzdové zařízení | pro ruční parkovací brzdu |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost