Všechny vozy - Parkovací brzda
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Vymršťovací síla (N) | 140 N |
|---|---|
| délka 1 [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na sedle brzdy |
|---|---|
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| vhodné pro konektor | Female |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 96SKV484 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,63 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 96SKV483 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,6 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 167 mm |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 190 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 210 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 190 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 168 mm |
| Šířka [mm] | 67 mm |
Dostupnost