Všechny vozy - Parkovací brzda
| Zkušební značka | E1 90R-011043/165 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Zkušební značka | E1 90R-011045/212 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| druh provozu | elektrický |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,43 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | MANDO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,09 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 186 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,41 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,38 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,67 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,42 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | MANDO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31,8 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 33 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost