Všechny vozy - Parkovací brzda
| Zkušební značka | ECE R90 APPROVED |
|---|---|
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,01 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,558 kg |
| Vnější průměr [mm] | 207 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 2,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,3 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,77 kg |
| Vnější průměr [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 3,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 185 mm |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BOSCH |
|---|---|
| Průměr v mm | 200 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | MANDO |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Druh brzd | Bubnová brzda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | APL |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost