Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,09 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 229 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,37 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 230 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 40,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 180 mm |
| Šířka [mm] | 30,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 190 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 170 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,378 kg |
| Vnější průměr [mm] | 205 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,26 kg |
| Vnější průměr [mm] | 180 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,43 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Vnější průměr [mm] | 168 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,10 kg |
| Vnější průměr [mm] | 170 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,001 kg |
| Vnější průměr [mm] | 169 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,06 kg |
| Vnější průměr [mm] | 206 mm |
Dostupnost