Všechny vozy - Parkovací brzda
| Kvalita, jakost | 107 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | 123 |
| Kvalita, jakost | 3653F |
| Kvalita, jakost | 3660 |
| Kvalita, jakost | D7151 |
| Tloušťka/síla [mm] | 21 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 22,7 mm |
| Zkušební značka | E9-90R-02.B1058/2290 |
| Zkušební značka | E9-90R-02B1058/2290 |
| Zkušební značka | E9-90R-02B1231/2290 |
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Hmotnost [kg] | 12 kg |
| Hmotnost [kg] | 12,2 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| počet děr pro nýty | 12 |
| Průměr bubnu [mm] | 410 mm |
| Typ nýtu | 8x15 |
| počet nýtů na sadu obložení | 192 |
| počet nýtů na sadu obložení | 96 |
| Počet děr v brzdovém bubnu | 24 |
| uzavírací výstražný kontakt | 001 |
| uzavírací výstražný kontakt | pro uzavírací výstražný ukazatel |
| Brzdové obložení | 002 |
| Brzdové obložení | 019 |
| Brzdové obložení | se srpovitým obložením |
| Brzdové obložení | Standardní rozměr |
| Vnitřní délka [mm] | 195,5 mm |
| WVA číslo | 19116 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 85002200 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 205 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 205 mm |
| splňuje ECE-normu | E1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | 1127F |
| Zkušební značka | Approved |
| Zkušební značka | ECE-R90 |
| Průměr v mm | 167 mm |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,198 kg |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1738 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170,0 mm |
| splňuje ECE-normu | E1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 97047000 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1608999280 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 87.231A2 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 268 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
| Průměr pístu [mm] | 8 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| párová čísla výrobku | 43733 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Zkušební značka | ECE R-90 |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Průměr v mm | 170,0 mm |
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Šířka [mm] | 42,0 mm |
| Šířka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,42 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,45 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,63 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Foto odpovídá rozsahu dodávky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9695 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 172 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
| Číslo produkce | 6023451 |
| splňuje ECE-normu | E1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 97044500 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | 1127F |
| Omezení výrobce | BENDIX |
| Zkušební značka | E9 90R 01712/053 |
| Zkušební značka | ECE R-90 |
| Průměr v mm | 170,0 mm |
| Průměr v mm | 170,4 mm |
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Šířka [mm] | 41,8 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Šířka [mm] | 42,0 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,67 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,69 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,08 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,24 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pružinou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se sadou expandéru a se seřizovači |
| Brzdové obložení | s obložením |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | BSH |
| Brzdový systém | Hand Brake |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
| Alternativní sada opravy | KR 215 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9925 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
| Číslo produkce | 6023453 |
| sada úplná | Ano |
| splňuje ECE-normu | E1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 97044800 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | lesklá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet ovládacích tlačítek | 1 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| typ ovládání | vytahovací spínač |
| Počet ovládacích tlačítek | 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Kvalita, jakost | 1127F |
| Tloušťka/síla [mm] | 3,5 mm |
| Zkušební značka | E9 90R 01712/055 |
| Zkušební značka | ECE R90 Approved |
| Průměr v mm | 170 mm |
| Průměr v mm | 172 mm |
| Šířka [mm] | 32 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,883 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,06 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,080 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez páky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez válce kolových brzd |
| Šířka třecích ploch [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | Hand Brake |
| Brzdový systém | NBK |
| Šířka 2 [mm] | 32 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1682 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 170 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 172 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
| Tloušťka/síla 1 [mm] | 4 mm |
| splňuje ECE-normu | E1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 97045800 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,84 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 24,5 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 28 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8DZ 355 206-231 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,03 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8DZ 355 202-111 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,15 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost