Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1703 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,08 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 184 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1727 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 198 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 168 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1752 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 212 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 20 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 19 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,9 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Šířka třecích ploch [mm] | 24,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Šířka třecích ploch [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 161 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost