Všechny vozy - Parkovací brzda
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,86 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Šířka třecích ploch [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 161 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 23 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,78 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9160 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 161 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8DZ 355 201-791 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 183 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9520 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost