Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 164 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 186 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 8DZ 355 202-111 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9700 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9705 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,11 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H9735 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,82 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 34 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 199 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 215 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 230 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost