Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,38 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,48 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,88 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 27 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,11 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,78 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 32 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,14 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 205 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,41 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,15 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pákou ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 36 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,16 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,94 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 178 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 42 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,51 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1821 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 172 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,35 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1832 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,89 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Šířka třecích ploch [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1839 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 198 mm |
Dostupnost