Všechny vozy - Parkovací brzda
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 167 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 185 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 70 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,89 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 254 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,33 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Šířka třecích ploch [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Číslo technické informace | H1839 |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 198 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 40 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,9 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Šířka třecích ploch [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 210 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 170 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 6 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Šířka třecích ploch [mm] | 24,5 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 180 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 203 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 35 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 242 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55,6 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| uzavírací výstražný kontakt | bez výstražného uzavíracího kontaktu |
| Brzdový systém | Brembo |
| WVA číslo | 20610 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5,7 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,25 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Šířka třecích ploch [mm] | 24,5 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez páky ruční brzdy |
| Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm] | 189 mm |
Dostupnost
| Brzdový systém | AP Lockheed |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 18 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | TRW |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 12 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 16 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 14 -dílný |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| Počet dílů [dílný] | 8 -dílný |
Dostupnost