SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ420) - Brzdové hadičky od 3/1998 do 7/2003, 1995 ccm, 94 kW, 128 hp, J20A, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 754 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 750 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 750 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 256 mm |
| Velikost závitu | M10x1DF |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| délka 1 [mm] | 255 mm |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 755 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 755 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 257 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 257 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| Typ vozidla | SQ420QA52V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Délka [mm] | 755 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| Typ vozidla | SQ420QA52V |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 755 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | 10 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 255 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | LH6272 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 750 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | LH6271 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 236 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int DF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 695 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 695 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 256 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost