LAND ROVER RANGE ROVER II (P38A) 4.6 4x4 - Brzdové hadičky od 6/1998 do 3/2002, 4554 ccm, 160 kW, 218 hp, 60 D, uzavřený terénní vůz
| pro OE číslo | ANR3258 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 822 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | LH5993 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 190 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7161 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 555 mm |
| Rozměr závitu 1 | Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7160 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | TA346793 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 249 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 588 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 588 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | VA346794 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Celková délka [mm] | 190 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | TA346793 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Celková délka [mm] | 395 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 814 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 814 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | TA346793 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 216 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | TA346793 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 366 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 815 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 814 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 190 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 590 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Přední náprava - oboustranný |
|---|---|
| Délka [mm] | 390 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 9 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 9 mm |
Dostupnost