VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Brzdové hadičky od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 672 mm |
| Rozměr závitu 1 | 12 mm Banjo |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 165 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 780 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 720 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost