OPEL ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) 1.7 CDTI - Brzdové hadičky od 5/2004 do 7/2009, 1686 ccm, 59 kW, 80 hp, Z 17 DTL, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Číslo technické informace | AH6211 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Číslo technické informace | AH6212 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 562377 |
| Délka [mm] | 410 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 13116136 |
| Délka [mm] | 205 mm |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 13116137 |
| Délka [mm] | 205 mm |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 730 mm |
| druh závitu | s vnějším závitem |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
| Doplňující výrobek/info 2 | s dutým šroubem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podložkami |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1,5 |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vnitřní |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
| Délka 2 [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
| Délka 2 [mm] | 200 mm |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
Dostupnost
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 235 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| délka 1 [mm] | 410 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 395 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 204 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 222 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 330 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 430 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10 x 1 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 36023821 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Druh brzd | kotoučová brzda |
| Délka [mm] | 760 mm |
| Rozměr závitu 1 | BANJO 10.0 mm |
| Rozměr závitu 2 | INN. M10x1 |
| párová čísla výrobku | 1170021 |
Dostupnost