MG MAESTRO 1600 - Brzdové hadičky od 3/1983 do 9/1984, 1598 ccm, 76 kW, 104 hp, 16 H, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | GBH263 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 254 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| pro OE číslo | GBH192 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 318 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 155 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 155 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 325 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | 1. Zadní náprava levá |
|---|---|
| montovaná strana | 1. Zadní náprava pravá |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| délka 1 [mm] | 260 mm |
Dostupnost