RENAULT SCÉNIC III VAN (JZ0/1_) 1.6 dCi (JZ00, JZ12, JZ2A) - Brzdové hadičky od 1/2013 do 9/2016, 1598 ccm, 96 kW, 131 hp, R9M 402, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 135 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,078 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s potrubím |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 455 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 427 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 453 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 158 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 198 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 198 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnější |
|---|---|
| Délka [mm] | 695 mm |
| párová čísla výrobku | 853975 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 195 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,074 kg |
| párová čísla výrobku | 33 10 1758 |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | vnější |
| Délka [mm] | 198 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,084 kg |
| Rozměr klíče | 11 |
| párová čísla výrobku | 33 10 1455 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,087 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
Dostupnost
| pro OE číslo | 462100006R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 455 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X100 |
| Rozměr závitu 2 | M10X100 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 462106659R |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 160 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X100 |
| Rozměr závitu 2 | M10X100 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 453 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 158 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Celková délka [mm] | 195 mm |
| Rozměr závitu 1 | OUT M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | OUT M10x1 |
Dostupnost