KIA SORENTO I VAN (JC) 2.5 CRDi 4WD - Brzdové hadičky od 8/2005 do 10/2006, 2497 ccm, 103 kW, 140 hp, D4CB, Skříň/SUV
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 647 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,210 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 205 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 665 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 665 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Délka [mm] | 336 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Délka [mm] | 348 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 669 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 669 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
| Délka [mm] | 244 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 336 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7316 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 348 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10 x 1 |
| párová čísla výrobku | LH7315 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10 x 1 mm |
| párová čísla výrobku | 4111881 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Délka [mm] | 345 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10 x 1 mm |
| Vnitřní závit 2 [mm] | M10 x 1 mm |
| párová čísla výrobku | 4111395 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 647 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka 1/délka 2 [mm] | 647 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 236 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Celková délka [mm] | 370 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Celková délka [mm] | 358 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 250 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 225 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
Dostupnost