FIAT UNO (146_, 158_) 70 i.e. 1.4 - Brzdové hadičky od 9/1989 do 12/1993, 1372 ccm, 53 kW, 72 hp, 146 C1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,076 kg |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 410 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,094 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 408 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,096 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,103 kg |
| Rozměr závitu 1 | M 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 460 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Délka [mm] | 410 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | M10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | vnitřní |
|---|---|
| Délka [mm] | 200 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 389 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 Int SF |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 Int SF |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 235 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 410 mm |
|---|---|
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1989 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Celková délka [mm] | 413 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 220 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost