AUDI TT Roadster (8J9) 2.5 RS quattro - Brzdové hadičky od 3/2012 do 6/2014, 2480 ccm, 265 kW, 360 hp, CEPB, Kabriolet
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 620 mm |
| Materiál | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,008 kg |
| Materiál | Kov |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Délka [mm] | 280 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Vnitřní závit [mm] | M 10 x 1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Délka [mm] | 280 mm |
| Rozměr závitu 1 | F10x1 |
| Rozměr závitu 2 | F10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 275 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 617 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 8J0611775B |
| Délka [mm] | 275 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 8J0611701F |
| Délka [mm] | 650 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| délka 1 [mm] | 275 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 554 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 620 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 250 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 554 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 602 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 602 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost