HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) - Brzdové hadičky od 11/2000 do 9/2005, 1396 ccm, 66 kW, 90 hp, D14Z5, D14Z6, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 305 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Průměr 1 [mm] | 10 mm |
| druh závitu | Vnitřní závit |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | Banjo |
| párová čísla výrobku | PHD463 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18747 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U000705 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 551 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,140 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 275 mm |
| druh závitu | s vnitřním závitem |
| Rozměr závitu 1 | M10x1 |
| Rozměr závitu 2 | M10x1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 471 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 471 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U000705 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U000704 |
| Typ vozidla | EU7 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Délka [mm] | 561 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1U000705 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U000704 |
| Typ vozidla | EU7 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 561 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1U000704 |
|---|---|
| Typ vozidla | EU7 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Závit spojky | Banjo |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Délka [mm] | 277,5 mm |
| Vnitřní závit [mm] | M10x1 mm |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 565 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Vnitřní závit 1 [mm] | M10x1 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 443 mm |
| Velikost závitu | M10x1DF |
| Délka 2 [mm] | 430 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Spojovací technika | Banjo |
| Délka [mm] | 443 mm |
| Velikost závitu | M10x1DF |
| Délka 2 [mm] | 430 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| délka 1 [mm] | 485 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s kotoučovými brzdami na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 485 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,131 kg |
| délka 1 [mm] | 485 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| délka 1 [mm] | 575 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 575 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,135 kg |
| délka 1 [mm] | 575 mm |
| Rozměr závitu 1 | O 10 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s bubnovou brzdou na zadní nápravě |
| Délka [mm] | 305 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| délka 1 [mm] | 305 mm |
| Rozměr závitu 1 | F 10X1 |
| Rozměr závitu 2 | F 10X1 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Délka [mm] | 392 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,095 kg |
Dostupnost